
Your One-Stop Shopping Destination
Find a wide range of quality products across multiple categories, all in one convenient and easy-to-shop place.
Featured Products
-
3 in 1 Vaccum Cleaner
Vendor:Wizi MartRegular price Rs.2,100.00Regular priceUnit price / perRs.2,850.00Sale price Rs.2,100.00Sale -
Sale
3 in 1 Water Bottel
Vendor:WIZI MARTRegular price Rs.2,400.00Regular priceUnit price / perRs.4,100.00Sale price Rs.2,400.00Sale -
360 Mobile Rotating Gimbal
Vendor:Wizi MartRegular price Rs.4,250.00Regular priceUnit price / perRs.6,500.00Sale price Rs.4,250.00Sale -
3D Crystal Ball Lamp
Vendor:WIZI MARTRegular price Rs.1,950.00Regular priceUnit price / per -
40 Piece Tool Kit Set
Vendor:WIZI MARTRegular price Rs.2,250.00Regular priceUnit price / perRs.3,650.00Sale price Rs.2,250.00Sale -
46 Piece Tool Kit Set
Vendor:WIZI MARTRegular price Rs.3,000.00Regular priceUnit price / perRs.4,645.00Sale price Rs.3,000.00Sale -
5 in 1 Facial Massager and Cleanser
Vendor:Wizi MartRegular price Rs.1,750.00Regular priceUnit price / perRs.2,500.00Sale price Rs.1,750.00Sale -
5 in 1 Multifunction V-Logging Kit Premium Quality
Vendor:WIZI MARTRegular price Rs.2,950.00Regular priceUnit price / perRs.3,950.00Sale price Rs.2,950.00Sale -
576 Nails Box 24 Different Shades
Vendor:WIZI MARTRegular price Rs.2,200.00Regular priceUnit price / perRs.3,607.00Sale price Rs.2,200.00Sale -
Body Shaper For Male And Female
Vendor:WIZI MARTRegular price From Rs.1,850.00Regular priceUnit price / perRs.3,000.00Sale price From Rs.1,850.00Sale
Find Exactly What You Need
Explore a variety of top-quality products tailored to your needs, making shopping easy, enjoyable, and convenient for you


3 in 1 Water Bottel
"Experience ultimate convenience with the 3-in-1 Water Bottle! Designed for modern lifestyles, it combines hydration, infusion, and storage in one sleek design. Infuse fruits for flavorful water, stay refreshed, and carry essentials effortlessly.
Kids Collection
Kids Milk + Water Bottle
Regular price
Rs.1,800.00
Regular price
Rs.2,450.00
Sale price
Rs.1,800.00
Unit price
/
per
Sale
Grateful for Your Support, Always!
Thank you for choosing us! We appreciate your trust and support, and we’re committed to serving you better every day